Wed. May 18th, 2022
HP officejet 8012e

Szukając drukarki, która poradzi sobie z dużą ilością wydruku również w zaciszu domowym, warto bliżej przyjrzeć się drukarce marki HP. Jest to niezawodny wybór również dla tych którzy studiują czy prowadzą własną działalność a obowiązki związane z dokumentacją wypełniają sami. HP 8012e tusze dostępne są zarówno w czerni jak i w kolorze. Na rynku znaleźć można standardowe pojemności 9ml jak i ekonomiczne wkłady atramentowe XL.

 

HP officejet 8012e tusz – pełna charakterystyka wkładów atramentowych

Pod względem szybkości drukarka HP 8012e radzi sobie z wydrukiem czarno-białym w około 17 sekund przy zimnym starcie, natomiast w kolorze wartość spada do około 13 sekund. Jeśli chodzi o łączność, HP Officejet 8012e oferuje Wi-Fi natychmiastowej konfiguracji i łatwego użytkowania nie tylko z komputerów podłączonych do tej samej sieci, ale także z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety.

Tusz HP 912 w kolorze czarnym pozwala w standardowej pojemności wydrukować około 300 stron. Natomiast tusz do drukarki HP 912 w kolorze to czysty i wyraźny wydruk około 600 stron.

 

HP officejet 8012e tusz – dlaczego to się opłaca?

Drukarka HP Officejet 8012e to doskonała drukarka, super inteligentna, dzięki aplikacji HP Smart. Dzięki tej funkcji możesz drukować, skanować, faksować. A to wszystko zdalnie, o ile Twoja drukarka jest zawsze włączona i podłączona do stabilnej sieci Wi-Fi. Ta zdalna funkcja jest naprawdę bardzo wygodna, ponieważ jeśli jesteś poza domem i potrzebujesz wydruków, możesz wygodnie uruchomić je poza domem, a następnie znaleźć wszystko gotowe w domu.

 

Tusz do drukarki HP 912 jest niezwykle wydajnym tuszem. Gwarantującym przy tym wydruk na miarę XXI wieku. Niejednokrotnie drukowanie ważnych dokumentów przyprawia o zawrót głowy. Jeszcze gorsza sytuacją jest moment, gdy otrzymujemy rozmazany lub nieczytelny wydruk.

W przypadku drukarki HP 912 nie ma miejsca taka sytuacja. Działa ona sprawnie a wydruki odzwierciedlają najwyższa jakość wkładów atramentowych.

By admin