Wed. May 18th, 2022

Niebawem czeka Cię wykonanie ciężkiego zadania, jakim jest wizualizacja dziecięcego pokoju? Spodziewasz się dziecka i jako odpowiedzialny rodzic, chcesz zapewnić mu komfortowe miejsce, w którym będzie czuło się bezpiecznie. Jednym z podstawowych elementów takiego pokoiku jest łóżeczko na kółkach. Kryje w sobie wiele zalet, które zdecydowanie ułatwiają codziennie funkcjonowanie.

 

Łóżeczko dziecięce na kółkach – dojedź do celu

Ciekawe propozycje takich mebelków znajdziesz w sklepach Pinio: https://www.pinio.com.pl/meble/lozeczko-dostawka-89×50-cm-materac-89×50-cm-ploza-kolka/. Łóżeczko dziecięce na kółkach pozwala przede wszystkim na dowolne usytuowanie, a także swobodne przemieszczanie, bez potrzeby jego przenoszenia i bez obaw o zarysowanie podłogi!

 

Łóżeczko przystawka – liczy się jakość

Łóżeczko przystawka zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów. Jego bazę stanowi płyta MDF, zabezpieczona lakierowaną warstwą. Szczebelki zostały wykonane z drewna bukowego, pochodzącego z polskich lasów, natomiast leżysko z płyty laminowanej. Całość osiąga wymiary 88 x 45 cm, co jest gwarancją komfortu dla małego dziecka. Materac piankowy posiada 50 mm grubości.

 

Łóżeczko niemowlęce na kółkach – zastosowań wiele

 

Łóżeczko niemowlęce na kółkach może posłużyć także jako to klasyczne, łóżeczko dostawka, czy nawet kołyska. Decydując się na jego zakup nie musisz martwić się o dobór odpowiednich do niego elementów, bowiem sprzedawane jest w kompletnym zestawie, w którym znajdziesz także materac, kółka, płozę oraz blokadę pod nią. Udaj się na wirtualne zakupy i przygotuj się na komfortowe rodzicielstwo razem z Pinio!

By admin